0242 245 55 55
Fuar Konyaaltı Belediyesi tarafından düzenlenmektedir.

5. Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı başlıyor

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, her yıl binlerce ziyaretçinin akınına uğrayan “Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı”nın bu yıl beşincisini düzenleyeceklerini söyledi.

Konyaaltı Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen ve Türkiye genelinde en prestijli kitap fuarları arasında yer alan Konyaaltı Kitap Fuarı, 19 Eylül Cuma günü saat 11.00’de Cam Piramit’te açılıyor. Konuyla ilgili basın toplantısı düzenleyen Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, bu yıl 5’incisini gerçekleştirecekleri Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı’nın tüm hazırlıklarını tamamladıklarını söyledi.

19 Eylül Cuma günü saat 11.00’de düzenlenecek olan açılış töreniyle Konyaaltı Kitap Fuarı’nın kapılarının Antalyalılar için açılacağını ifade eden Başkan Böcek, her yıl olduğu gibi bu yılda binlerce ziyaretçiyi ağırlamak istediklerini bildirdi. Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı’nın bu yıl “Kitaba dair her şey” sloganıyla açılacağını dile getiren Başkan Muhittin Böcek, 95 yayınevinin, 60 stant ile fuarda yer alacağını kaydetti.
Başkan Böcek konuşmasına şöyle devam etti; “Konyaaltı Belediyesi olarak Antalya’da bir ilki gerçekleştirdik. ‘Okumak Lazım’ sloganıyla yola çıktığımız fuarın ikincisini ‘Akdeniz’i Yazmak’, üçüncüsünü ise ‘İnsanı Okumak’ sloganı ile gerçekleştirdik. Fuar bu yıl 19-28 Eylül günlerinde Cam Piramit’te gerçekleştirilecek. Bütün amacımız okurlarla yayınevleri ve yazarları buluşturmak. ”

Hulki Cevizoğlu, Cemalnur Sargut, Ataol Behramoğlu ve Haluk Çetin, Eski Genelkurbay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ, Vural Savaş, Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, Muzaffer İzgü, Caroline Fişekçi, Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, Hasan Atillla Uğur, Nermin Bezmen, Mustafa Balbay, Miyase İlknur, Bedri Gültekin, Ahmet Şafak, Tuncay Özkan, Saygı Öztürk ve Metin Demirtaş gibi daha bir çok isim 5.Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı’nda söyleşi ve imza günü düzenleyecek.

 
“BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TOBB (TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ) İZNİ İLE DÜZENLENMEKTEDİR."

Web Tasarımı ve Uygulaması Destech İnternet Hizmetleri